Akce pro děti
výtvarné ateliéry, malování na obličej, dětská zábavná pouť, soutěže pro děti

Dětský karneval
Karnevalový program je založen na dynamickém moderování a moderním diskotékovém rytmu. Moderátor komunikuje s dětmi přímo na parketu, organizuje přehlídku masek, pohybové a taneční soutěže, moderuje taneční diskotéku. V programu mohou vystoupit další umělci jako kouzelníci, kejklíři, klauni.

Program má vlastní ozvučení a trvá do 120 minut.

Úprava sálu je taneční, plesová, aby děti mohly být v pohybu. Okolo sálu mohou sedět rodiče a diváci.
Dětská narozeninová párty u vás doma nebo na vaší zahradě
Zábavný program plný her, soutěží, malování na obličej a dalších zábavných aktivit včetně tanečků a diskotéky vedený moderátorem - animátorem. Objednejte si zábavnou narozeninovou akci pro vaše děti za cenu od 8000,- Kč.
 
·    program je ozvučen
·    program vede moderátor – animátor
·    organizuje pro děti hry a soutěže
·    moderuje diskotéku a učí děti tanečky
·    děti soutěží
·    děti zpívají
·    děti recitují
·    děti tančí
·    malířka maluje dětem na obličej speciálními barvami – facepainting
·    asistentka modeluje z balónků zvířátka a další veselé odměny pro děti
·    program se může konat u vás doma nebo na vaší zahradě
·    program se může konat ve vámi vybraných prostorách
·    program může být doplněn vystoupením kouzelníka, klauna, zpěvačky, skákadla
·    za uvedenou cenu je program koncipován pro maximálně 20 dětí
·    uvedená cena je bez nákladů na dopravu
Dětská diskotéka
Dětská diskotéka je součástí většiny akcí pro děti. Může být doplněna vystoupením akrobatů, klaunů, kouzelníka, tanečních skupin nebo místních tanečních a pohybových seskupení. Diskotéku moderuje moderátor Luboš Votroubek, vkládá mezi jednotlivé skladby taneční a pohybové soutěže, či pěvecká a recitační vystoupení dětí. Mnohdy jsou do tance a pohybu zapojeni i rodiče. Moderátor má vlastního zvukaře a "pouštěče" hudby, diskžokeje, který citlivě vybírá nejvhodnější hudbu. Hlasitost a četnost písniček bývá přizpůsobena věku dětí.
Dětská diskotéka může také být jen doplněním jiných programů, soutěží, přehlídek či vystoupení umělců.
Výtvarné ateléry pro děti
Výtvarně zaměřená stanoviště s odborným vedením a výtvarnými technikami jako malování a kresba, tvorba z keramické hlíny, malování na sklo či fólie, malování a tiskání na bavlněná trika, navlékání korálků, drátkování, koláže a podobně. Výtvarné ateliéry pro děti bývají součástí větších akcí.
Malování na obličej - Facepaiting
Malování na obličej - Facepaiting je velmi oblíbemá závava pro děti i dospělé. Bývá součástí či doplňkem zábavných programů jako jsou dětské dny, karnevaly, akce v ZOO, dětská diskotéka, dětská párty a pod. Na přání dětí vizážisté - malíři malují dětem na obličej zdravotně nezávadnými barvami pro kosmetické účely reliéfy, květiny, masky pohádkových a filmových bytostí, zvířat, strašidel a jiné ornamenty.
Dětská zábavná pouť - soutěže pro děti

Řada 10 až 12 soutěžních stanovišť.  Soutěže probíhají současně, děti si samy volí, které a kolikrát se
zúčastní. U jednotlivých stanovišť je obsluha, která dětem pomáhá, asistuje a hodnotí jejich výkon. Celá pouť vyžaduje prostor minimálně 15 x 20 metrů, může být ozvučena a doprovázena hudbou a moderováním. Za výkon u jednotlivých
disciplín obdrží děti zvláštní mince (žetony, kartičky), za které si ve stánku, tzv. "bazaru" samy vyberou, "koupí" odměnu. Tato měna může být tématicky pojmenována, případně opatřena logem pořadatele či sponzora. Odměny do bazaru může zajistit naše agentura v domluvené hodnotě. Odměnami bývají sladkosti, hračky, samolepky, pastelky, obrázky, vystřihovánky, omalovánky a další užitečné věci. Tato akce pro děti může být samostatným programem nebo součástí velkých firemních či obecních akcí společně s dalším kulturním programem.

JEDNOTLIVÉ SOUTĚŽE

 • skládání obrázků zvířátek z jednotlivých dílů
 • hod kroužků na kuželky
 • vodní střelnice - sestřelování míčků proudem vody
 • lovení ryb na udici
 • pneuslalom - koulení pneumatiky mezi barevnými kuželi
 • slalom s pálkou a míčkem
 • fotbalový slalom
 • hod míčky na "plechovky" - barevné válečky
 • zatloukání hřebíků kladívkem do špalku
 • chůze na chůdách
 • chůze na dřevěných kostkách
 • hod míčů do košíků
 • prolézání strachovým pytlem
 • skákání na nafukovacích míčích
 • skok v pytlích
 • překážkový běh
 • prolézání strachovým pytlem
 • chůze na lyžích 

  Foto zde >>
Mikuláš
Nabízíme moderovaný Mikulášský program, jehož první polovina je v režii moderátora. Děti s ním zpívají, recitují a tančí v rytmu disko. V programu mohou vystoupit i další umělci s loutkami, kouzelník, zpěvačka a pod.. Všichni se společně těší na příchod Mikuláše. Toho však předběhnou čertice, které zlobí a zpívají čertovské písničky. Čertice také tančí čertovský tanec, který naučí děti. Vše musí zachraňovat moderátor, který spolu s dětmi  přivolá Mikuláše. Ten přichází za zvuků andělské hudby. Nejprve s dětmi pohovoří, pomocí kouzelné berly vyzkouší, kdo je zlobivý a kdo hodný, poslechne si básničky a písničky, které děti recitují a zpívají. Nezapomene dětem připomenout, kdo je svatý Mikuláš a proč dává dětem dárky. Následuje rozdávání dárků. Spolupracují i čertice, ale nerady, raději zlobí děti. Vše uzavírá připomenutí blížících se vánoc a vánoční píseň.

Program má vlastní ozvučení, trvá do 120 minut a může být obohacen o vystoupení umělce nebo  závěrečnou diskotéku.

Úprava sálu je taneční, plesová, aby děti mohly být v pohybu. Okolo sálu mohou sedět rodiče a diváci. Ve výjimečném případě může být kukátková – divadelní úprava sálu. V tomto případě se vše odehrává na jevišti a nekoná se diskotéka.
Mobilní foto ateliér - okamžité fotky
Součástí akcí pro děti může být mobilní foto ateliér, který přijede s kompletním vybavením za vámi.
Nafotíme Vaše děti s Mikulášem, v maskách, s kamarády a výsledek si okamžitě odnášíte domů.
Profesionální fotograf s dlouholetou praxí v oboru, pro Vás vytvoří fotografie, které Vám budou připomínat cenné okamžiky.
Přímo na místě Vám zhotovíme fotografie 15x20 cm na zařízení microLAB (sublimační tisk) nafotografované v našem miniateliéru. Cena 1ks od 80,- Kč.